Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Zubní pasta Parodontax Fluoride 75 ml

119,90 Kč –50 %
Zubní pasta Parodontax Fluoride  75 ml
119,90 Kč –50 % 59,90 Kč 79,87 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)


Akce platí do 14.12. 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu pro zdravější dásně a silnější zuby. Základem zdravých zubů jsou zdravé dásně. Zdravé dásně nekrvácí. Stopy krve, které zaznamenáte při čištění zubů či mezizubních prostor, mohou být příznakem onemocnění dásní. Pokud tento stav zanedbáte, může to vést k zápachu z úst, zarudnutí a otoku dásní, postupem času k ústupu dásní, uvolnění zubu, a nakonec až ke ztrátě zubu. Zubní pasta parodontax je speciálně navržena k fyzickému odstranění příčiny krvácení dásní. To napomáhá eliminovat bakterie množící se podél linie dásní, a tím udržovat dásně pevně přiléhající k zubům. Zároveň napomáhá posilovat zuby a osvěžuje dech. Je vhodná ke každodennímu použití. Pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní*. *parodontax je zubní pasta ke každodennímu použití s obsahem fluoridu, u které je klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní při pravidelném používání 2x denně.
Vylepšená příchuť
Nové složení

Složení:
Sodium bicarbonate, Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl betaine, Aroma, Xanthan gum, Sodium fluoride, Sodium saccharin, CI 77491, Obsahuje fluorid sodný 0,31 % w/w (1400 ppm F)

Bezpečnostní varování:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti do 12 let. Poraďte se s Vaším zubařem, pokud příznaky přetrvávají anebo se u Vašich dětí vyskytne krvácení dásní. V případě podráždění přestaňte používat. Vyhledejte co nejdříve Vašeho zubního nebo všeobecného lékaře v případě otoku rtů nebo tváře. Nepoužívejte, pokud je obal poškozený.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ústní hygiena
Hmotnost: 0.075 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: