Vážení zákazníci, pennydomu.cz 31.5. ukončuje svou činnost a přesouvá se na platformu Wolt. Objednávky až k Vám domů si už nyní můžete objednat na wolt.cz.

WC blok do nádržky Penny 4x50g 200 g

29,90 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistí, pění, osvěžuje a barví, aby vaše toaleta byla stále zářivě čistá
Čistění nepřetržitě po dobu až 3 týdnů

Složení:
15% nebo více, avšak méně než 30% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy

Skladování:
Skladujte na chladném, suchém místě. Skladujte pouze v původním obalu. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem. Minimální trvanlivost do konce: viz potisk na přední straně.

Bezpečnostní varování:
NEBEZPEČÍ: Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Obsahuje: Alkoholy, C9-11, kyselinu benzensulfonovou, alkylové deriváty C10-13, sodné soli, alkylethersulfát sodný. Obsahuje 3,7-dimethylocta-1,6-dien-3-ol. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: WC bloky a gely
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: