Tatarská omáčka Hellmann's 405 ml

99,90 Kč 246,67 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka Hellmann's je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann's majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann's dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.
V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo.
Společnost Unilever se řadí mezi největší dodavatele potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči na světě. Do jejího portfolia spadá více než 400 značek, zahrnujících oblíbené značky Dove, Rexona, Axe, Domestos, Cif, SAVO, Hellmann's, Knorr, Lipton, Magnum nebo Algida, které mají své stálé místo v domácnostech po celém světě.Zodpovědné podnikaní společnosti stanovuje Unilever plán udržitelného rozvoje (USLP), představený v roce 2010. Ten leží v srdci všeho, co Unilever dělá. Jeho cílem je za současného růstu byznysu snižovat environmentální stopu a přitom zvyšovat pozitivní dopad na společnost. Značky společnosti Unilever se stále více zaměřují na to, aby měly jasně vymezené společenské nebo environmentální poslání. Unilever byl založen v roce 1930 a svou českou pobočku zřídil v roce 1991. UNILEVER ČR, spol. s r. o., s hlavním sídlem v Praze, je součástí regionu Východní Evropa (EE) spolu s dalšími devatenácti pobočkami.

Složení:
Řepkový olej, Voda, Ocet kvasný lihový, Cukr, Pasterovaný vaječný žloutek (3,2 % hm.), Okurky v nálevu [okurky (1,4 % hm.), voda, jedlá sůl, kyselina (kyselina octová)], Modifikovaný kukuřičný škrob, Hořčice (voda, hořčičná semena, ocet kvasný lihový, cukr, jedlá sůl, koření), Jedlá sůl, Cibule (1 % hm.), Worcestrová omáčka (voda, cukr, ocet kvasný lihový, jedlá sůl, bílé víno, švestkové pyré, koření, rajčatové pyré, aromata), Pažitka (0,1 % hm.), Kyselina (kyselina citronová), Antioxidant (kalcium-dinatrium EDTA), Aromata

Alergeny:
Obsahuje: Vejce, Hořčice

Skladování:
Skladujte při teplotě od +5°C do +15°C. Po otevření skladujte při teplotě od +5°C do +8°C a spotřebujte do 4 týdnů. Při nabízení k prodeji je možno uchovávat při teplotě do +25°C po dobu nejdéle 14 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Majonézy, tatarské omáčky a dresingy
Hmotnost: 0.405 kg
Energie: 1669 kJ/405 kcal
Tuky; z toho mastné kyseliny: 41 g
nasycené: 3,3 g
mononenasycené: 26 g
polynenasycené: 12 g
Sacharidy: 7,8 g
z toho cukry: 5,2 g
Bílkoviny: 0,8 g
Sůl: 1,8 g
Omega 3: 3,6 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: