Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Tablety do myčky Ultimate Finish Lemon 50 ks

559,90 Kč 11,20 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlepší složení Finish pro zářivou čistotu a lesk* s novou ActiveBlu TechnologyTM, která posiluje trojí sílu tablet Finish. Prášek zbaví nádobí i zaschlých nečistot, gel si poradí s nejodolnější mastnotou, Powerball dodá dokonalý lesk a vy už nikdy nebudete muset předmývat nádobí před vložením do myčky. Díky kapslím Finish Quantum Ultimate získá i nejmastnější nádobí nepřekonatelnou čistotu a oslnivý lesk. Společně s dokonalým mytím nádobí navíc dokáže ochránit myčku před usazováním vodního kamene a udržovat v čistotě její filtr. Se 100% rozpustným obalem ve vodě zmizí bez viditelné stopy a šetří naši přírodu. Dejte přírodě více vody do života díky kapslím Finish Quantum Ultimate, díky kterým už nebudete muset předmývat. Na nepřekonatelnou čistotu a lesk umytého nádobí vám stačí jen voda v myčce a kapsle Finish Quantum Ultimate se 100% biologicky rozložitelným obalem, který beze stopy zmizí během mycího cyklu. I to nejmastnější a nejšpinavější nádobí navíc dokáže bezpečně umýt i při nízkých teplotách. Tím snižuje další zbytečné náklady na energii a spotřebu vody, kterou naše příroda potřebuje více než kdy jindy. * V rámci portfolia detergentů Finish.
V rámci portfolia detergentů do myčky Finish. Finish je nejvíce prodávanou značkou v kategorii automatického mytí nádobí na základě hodnoty prodejů v EU (vyjma Kypru, Finska, Lucemburska a Malty) v předchozím roce. Zdroj: Nielsen.

Složení:
15 % nebo více, avšak méně než 30% neiontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15% bělicí činidla na bázi kyslíku, polykarboxyláty, fosfonáty, Dále obsahuje enzymy (subtilisin, amylasa), Parfém (geraniol, benzyl benzoate, limonene)

Skladování:
Skladujte mimo teplá a vlhká místa.

Bezpečnostní varování:
Finish Quantum Ultimate - kapsle do myčky nádobí Lemon Sparkle. VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Obsahuje subtilisin. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. NAKLÁDEJTE A SKLADUJTE BEZPEČNÝM ZPŮSOBEM. Nekonzumujte. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. Víčko důkladně zavřete. Nepropichujte, neroztrhávejte nebo nerozřezávejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 0.705 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: