Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Tablety do myčky Somat Classic 90 ks

499,90 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žádné dávkování, žádné předmáčení! S tabletami do myčky Somat zažijete silnou a efektivní čisticí sílu. Účinně působící složení Somat Classic odstraní každodenní nečistoty. Složení působí okamžitě. Somat Classic tablety do myčky lze bezpečně použít na všechny talíře, sklenice, hrnky, láhve, stříbrné nádobí, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Tablety do myčky nezanechávají nežádoucí zbytky jako mýdlo. Vaše nádobí a sklenice zůstanou zářivě čisté po každém mycím cyklu.
Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.
Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění. Divize Pracích a Čistících prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek). Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.
Silný čisticí účinek: Somat Classic tablety do myčky odstraňují každodenní nečistoty a zbytky a zanechávají vaše nádobí vždy zářivě čisté a lesklé
Bez předmáčení: Somat prostředek do myčky odstraňuje nečistoty díky svému silnému čisticímu účinku při každodenním mytí nádobí
Žádné zbytky: Somat Classic tablety do myčky zanechávají všechny vaše talíře, příbory a skleničky zářivě lesklé. Nemusíte se bát zbytků!
Na všechno nádobí: Tablety lze bezpečně použít na všechno nádobí, sklenice, hrnky, příbory, hrnce a pánve vhodné do myčky. Ve stejné mycí várce mohou být i kojenecké láhve a nádobí
Šetrné k životnímu prostředí: Kartonové Somat krabice jsou vyrobeny z 80% recyklovaných materiálů, prosím recyklujte
Každodenní účinné čištění
Čisticí účinek a dokonalý lesk - 90 tablet

Složení:
5-15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, polykarboxyláty, Enzymy, Parfémy (benzyl alcohol, limonene)

Skladování:
Uchovávejte v suchu a chladu při teplotě +5°C až +40°C. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Bezpečnostní varování:
Tablety do myčky na nádobí. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 1.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení