Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Tablety do myčky Finish Classic 110 ks

559,90 Kč 5,09 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte nádobí na účinnou sílu Finish Classic, která jej efektivně zbaví špíny. Zaschlé nečistoty odmočí a změkčí a čisticí látky je pak nemilosrdně odstraní. Dokonale si poradí i s tou největší mastnotou nebo připáleninami. Vyberte si každodenní čistotu pro Vaše nádobí v podobě tablet nebo prášku Finish Classic. Pro zajištění nejlepších výsledků doporučujeme použít Finish sůl a leštidlo. Myčka nádobí oproti mytí v ruce spotřebovává několikanásobně méně energie. Tím šetří náš čas, peníze, a hlavně díky ní zbytečně neplýtvá vodou z naší přírody. Pro dokonalé mycí výsledky ale potřebuje správný mycí prostředek. Tím jsou tablety nebo prášek do myčky Finish Classic. Díky jejich čisticí síle se na skvělý každodenní výsledek mytí nádobí můžete spolehnout. Spotřebu vody proto raději nechte na samotné myčce. Stačí ji otevřít, vložit do ní špinavé nádobí a přidat Finish Classic. Pak už si jen můžete užívat radost z čistého výsledku.

Složení:
5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, Méně než 5 % fosfonáty, neiontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty, enzymy (subtilisin, amylasa), parfém

Bezpečnostní varování:
Finish Classic tablety do myčky nádobí - Regular. VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 2.21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: