Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Tablety do myčky All-in-One Penny 40 ks

129,90 Kč 3,25 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

1. Čisticí prostředek Důkladná čistota také pro umývání zaschlých zbytků jídla. 2. Leštěnka do myčky na nádobí Leštěnka na nádobí, která je součástí tablet, zajistí zářivý lesk sklenic a porcelánu. 3. Odvápňovač vody Speciální přípravky, nahrazující sole pro odvápňování vody, zamezují novým usazeninám vodního kamene do stupně tvrdosti vody o 21°dH. V případě vyššího stupně tvrdosti vody doporučujeme používat speciální sůl do myček na nádobí. 4. Ochranný povrch skla Sklenice září jako nové mnohem déle, pravidelná aplikace poskytuje ochranu proti korozi skla. 5. Lesk nerezové oceli Lesk příborů a nádobí z nerezové oceli je zaručen, bez náročného leštění. 6. Ochranný povrch stříbrných příborů a nádobí Speciální složení zamezuje zflekatění stříbrných příborů a slavnostního servisu. Věnujte svoji pozornost tomu, aby se stříbrné příbory a nádobí nedostalo do styku s ostatními příbory/nádobí z nerezové oceli a tak zamezíte nežádoucímu zbarvení. 7. Detergent Integrovaný detergent podporuje rozpouštění silných usazenin. 8. Neutralizátor zápachů Nepříjemný zápach z myčky se neutralizuje. Po každém mytí myčka na nádobí voní čerstvostí. 9. Systém nízkých teplot Na důkladné odstraňování zbytků jídla z nádobí s úsporou energie stačí teplota již o 50 °C.

Složení:
5-15% bělicí činidla na bázi kyslíku, polykarboxyláty, <5%: neiontové povrchově aktivní látky, fosfonáty, enzymy, parfémy

Skladování:
Balení skladujte v suchu a v chladu.

Bezpečnostní varování:
TABLETY DO MYČKY NA NÁDOBÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Obsahuje SUBTILISIN. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 0.827 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: