Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Smetana na vaření bezlaktózová 10% Meggle 200 ml

34,90 Kč 17,45 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezlaktózová smetana na vaření 10 % 200 ml Pravá chuť smetany i bez laktózy. Vyzkoušejte také bezlaktózovou smetanu na vaření MEGGLE, která se skvěle hodí pro přípravu teplých pokrmů. Přidáním do svých oblíbených omáček či polévek vykouzlíte delikátní jídla, která potěší vaše chuťové buňky a současně nezatíží trávení. Lahodná bezlaktózová smetana na vaření MEGGLE je plnohodnotnou náhradou za běžnou smetanu. Bezlaktózové produkty MEGGLE jsou vhodné nejen pro děti a dospělé, kteří trpí sníženou tolerancí laktózy. Mírně nasládlá chuť a karamelová barva neznamenají zhoršenou kvalitu produktu. Obsah laktózy je nižší než 0,01 g na 100 g.
Přestože je společnost MEGGLE v České republice svými produkty známá teprve od roku 1991, má za sebou dlouhou historii. Její počátky se datují do roku 1887, kde vznikla v podhůří Bavorských Alp jako rodinná výrobna sýru. V první polovině minulého století se postupně rozrůstala a zpracovávala mléko od stále většího počtu alpských zemědělců a farem. V padesátých letech se stala nadnárodní společností a začala se soustředit na export. Velký úspěch ji přinesl zejména výrobek bylinkové máslo, které představila jako první na světě. V roce 1977 otevírá pobočku až v dalekém Japonsku a v 90. letech expanduje do východní Evropy. MEGGLE AG je mlékárenská zpracovatelská skupina společností se sídlem ve Wasserburg am Inn. Koncern tvoří mlékárna Meggle Wasserburg GmbH & Co. KG, společnost MEGGLE Eastern Europe GmbH, společnost MEGGLE International GmbH a společnost MEGGLE-Pharma. Společnost si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů a jejich soustavných inovacích. K vlajkovým lodím patří zejména oblíbený Cottage Cheese v mnoha příchutích, ale také speciality jako Bylinkové máslo nebo široká řada Bezlaktózových produktů. UDRŽITELNOST Společnost se neustále soustředí na udržitelnost zdrojů a sociální odpovědnost. Udržení chodu velkého koncernu v současnosti znamená také soustředit se na uspokojování potřeb nejen současné, ale i příštích generací v oblasti kvality života a životní úrovně. V praxi to znamená, že se nesoustředíme pouze na krátkodobé výsledky našich rozhodnutí, ale díváme se také na jejich dlouhodobé dopady z hlediska ekonomické životaschopnosti, šetrného využívání zdrojů a ochrany životního prostředí a spokojenost našich zaměstnanců. Naše výroba každoročně snižuje emise CO2. Potvrzením této naší snahy je opětovné udělení certifikátu o uhlíkové stopě, který jsme získali verifikačním auditem společnosti SGS Slovensko podle normy ISO 14064-1:2018 dne 25.1.2022.
Obsah laktózy max. 0,01 g na 100 ml.

Složení:
Smetana, Enzym laktáza, Tuk 10 %

Alergeny:
Obsahuje: Mléko

Skladování:
Skladujte při teplotě od 4 °C do 24 °C. Po otevření skladujte při teplotě od 2 °C do 8 °C a spotřebujte do 3 dnů. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smetana na vaření
Hmotnost: 0.2 kg
Energie: 498 kJ / 119 kcal
Tuky: 10 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 5,9 g
Sacharidy: 4,3 g
z toho cukry: 4,3 g
Bílkoviny: 3,2 g
Sůl: 0,10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: