Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Pur Balsam Aloe Vera 450 ml

38,90 Kč 86,44 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte prémiovou jemnost kašmírového efektu s Pur Secrets of Care a jeho složením s pH neutrálnímu k pokožce. Pur čisticí prostředek na ruční mytí nádobí s výtažkem z aloe vera odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídel a připáleniny a zároveň pečuje o vaše ruce. Dermatologicky testováno.
Ačkoli vám na vaší rodině a vašich blízkých záleží a chcete jim dávat to nejlepší, v současné hektické době nemáte dostatek času a zjišťujete, že to již nedokážete zvládat sami. Proto přichází Pur, který pro vás udělá něco navíc, a vám tak zůstane více času na ty, které máte rádi. S naší řadou prostředků na mytí nádobí v ruce, které jej usnadňují a zefektivňují, vám zbyde víc času na rodinu, vaše blízké a věci, na kterých v životě opravdu záleží.
Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění. Divize Pracích a čisticích prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek). Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.
Čisticí prostředek na ruční mytí nádobí s účinnou odmašťovací silou a péčí o vaše ruce
Balsam složení: pH neutrální k pokožce, dermatologicky testováno
Kašmírový efekt
Láhev vyrobena ze 100% recyklovaného plastu
Výtažek z aloe vera
Objevte složení Pur Secrets of Care s pH neutrálnímu k pokožce

Složení:
5 - 15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, Parfémy, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol

Skladování:
Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.

Bezpečnostní varování:
PUR BALSAM WITH SCENT OF ALOE VERA. Přípravek na ruční mytí nádobí. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 0.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: