Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Prostředek dezinfekční Penny univerzální 1 l

24,90 Kč 24,90 Kč / 1 l
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodný pro - WC - Bazén - Podlaha - Likviduje bakterie a viry. Chlorový dezinfekční prostředek. Biocidní přípravek k dezinfekci ploch, povrchů a vody (bazény, studny). Spolehlivě likviduje bakterie, viry, řasy a mikroskopické houby.

Skladování:
Použitelnost: do data uvedeného na obalu (viz potisk). Skladujte v originálních, dobře uzavřených obalech, odděleně od hořlavých materiálů, pitné vody, potravin, nápojů a krmiv; neskladovat společně s kyselinami a s látkami kyselé povahy; neskladovat v teple a na přímém slunečním světle. Skladujte ve svislé poloze. Teplota skladování: -10 až +25 °C.

Bezpečnostní varování:
Obsahuje: chlornan sodný 47 g/kg (EC 231-668-3). První pomoc: Při vdechnutí odstranit expozice, zajistit postiženému přívod čistého vzduchu, zabránit fyzické námaze (včetně chůze), popř. vyhledat lékařskou pomoc. Při požití vypláchnout ústa pitnou vodou, vypít 0,5 litru chladné pitné vody, nevyvolávat zvracení, zajistit rychlou lékařskou pomoc. Nebezpečí Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor). Může být korozivní pro kovy. Způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ (nebo s vlasy): Veškeré kontaminované části oděvu okamžitě svlékněte. Opláchněte kůži vodou [nebo osprchujte]. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čisticí prostředky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení