Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Prášek na praní Persil 45 praní Lavender Box 2.93 kg

349,90 Kč 119,42 Kč / 1 kg
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Persil Lavender Freshness - Prací prášek na barevné prádlo s vůní levandule Persil prací prášek na barevné prádlo s Deep Clean technologií obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek, které pronikají hluboko do vláken, kde odstraňují i ty nejodolnější skvrny. Pro perfektní výsledek a zářivé barvy. Dopřejte svému oblečení dokonalou čistotu a dlouhotrvající svěží vůni levandule, kterou si zamilujete. Výhody produktu: - Účinné odstraňování skvrn - Dlouhotrvající svěžest - 100% recyklovatelný obal.
Persil je expert na praní prádla! Jeho čiticí síla pronikne hluboko do vláken oblečení a zanechá prádlo zářivě čisté. Persil byl vyvinut v roce 1907 jakožto první prací prostředek současného typu. Od té doby se Persil soustředí na výkon a pohodlnost tak, aby splnil náročné požadavky současných zákazníků. Persil šel vždy s dobou a pravidelně reagoval na potřeby spotřebitelů. Persil jako první v roce 1986 zahájil prodej bezfosfátového pracího prostředku, čímž vtisknul udržitelnost do své “brandové identity.” Poté následovalo mnoho dalších inovací. V roce 1987 Persil představil první prací gel, později na trh uvedl jedinečné duokapsle. Nejnovějším výsledkem úsilí o neustálý pokrok a inovace jsou čtyřkomorové Persil Discs 4v1. Perfektně odstraňují skvrny, oblečení provoní, rozzáří, a navíc pečují o jeho vlákna. Dle výzkumu německého Allensbachského institutu pro veřejné mínění je značka Persil vnímána spotřebiteli jako značka, která: “V sobě snoubí prací výkon, špičkovou kvalitu a modernitu.”
Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění. Divize Pracích a Čistících prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek). Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.
Čistí do hloubky: Díky technologii Deep Clean proniká vysoce účinná kombinace aktivních látek v pracím prášku Persil hluboko do vláken, kde odstraňuje i ty nejodolnější skvrny
Provoní prádlo: Příjemná dlouhotrvající svěžest s vůní levandule
Oživí barvy: Nové složení uchovává barvy oblečení zářivé a předchází jejich vyblednutí i po několika vypráních
Udržitelné balení: Abychom nezatěžovali životní prostředí, je prací prášek Persil dodáván ve 100% recyklovatelném balení. Po použití obal vhoďte do tříděného odpadu
Persil Deep Clean Plus poskytuje perfektní výsledek praní
100% recyklovatelné balení

Složení:
5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky, zeolity, fosfonáty, polykarboxyláty, mýdlo, Enzymy, Optické zjasňovače, Parfémy (benzyl salicylate, coumarin, limonene, linalool)

Skladování:
Uchovávejte v suchu při teplotě +5°C až +40°C. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby.

Bezpečnostní varování:
Prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 2.925 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: