Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Prášek na praní Palmex 55 praní Horská vůně 3.58 kg

199,90 Kč 55,84 Kč / 1 kg
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací prášek Palmex Horská vůně aktivně působí proti různým druhům skvrn najednou a efektivně odstraňuje dokonce i odolné skvrny! Řada Palmex Activ-Enzym 6 díky svému silnému složení a kombinaci šesti enzymů působí i na odolné skvrny a zaručí vašemu prádlu dokonalou čistotu. Kombinace enzymů aktivně působí proti různým typům skvrn, jako jsou skvrny od trávy, omáčky na špagety či mastné skvrny. Zároveň působí proti zašednutí prádla a tvorbě žmolků. Ještě více svěžesti* * V porovnání s předchozím Palmex práškem.
Palmex je nejnovější generace pracích prášků a gelů ve svém složení kombinuje šest nejmodernějších enzymů, které působí proti různým druhům skvrn najednou - proti bílkovinným skvrnám jako jsou tráva nebo nečistoty na límečku a manžetách, proti mastným skvrnám jako je omáčka na špagety i proti dalším nepříjemným skvrnám od jídla, například od rýže, dětského jídla nebo zmrzliny. Silné složení zároveň aktivně působí proti zašednutí prádla a tvorbě žmolků. Už se nemusíte trápit s obtížným odstraňováním skvrn, protože nyní máte na své straně silného pomocníka - nový Palmex Active-Enzym 6! Díky Palmexu si můžete zase naplno užívat aktivní život se svou rodinou.
Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění. Divize Pracích a Čistících prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek). Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.
Activ-Enzym 6 díky kombinaci 6 enzymů působí i na odolné skvrny a zaručuje dokonalou čistotu
Šetrný k vláknům a zároveň zabraňuje zašednutí vašeho prádla
Odstraňuje i odolné skvrny a zaručuje dokonalou čistotu díky složení Activ-Enzym 6
Zabraňuje zašednutí prádla a tvorbě žmolků

Složení:
5-15% aniontové povrchově aktivní látky, < 5% neiontové povrchové aktivní látky, polykarboxyláty, fosfonáty, zeolity, Parfémy, Enzymy, Optické zjasňovače

Skladování:
Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby. Uchovávejte při teplotě +5°C až +40°C.

Bezpečnostní varování:
Prací prostředek na bílé a stálobarevné prádlo. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 3.575 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení