Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Kapsle na praní Savo univerzální 32 ks

589,90 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Savo gelové kapsle na praní vám zaručí hygienicky čisté a překvapivě voňavé prádlo. Účinně odstraňuje odolné skvrny a zachovává intenzitu barev vašeho oblečení. Savo extra síla tříkomorového složení zajistí: - Hygienickou čistotu - Dlouhotrvající vůni - Odstraní i odolné skvrny.
SAVO je tradiční značka čistících prostředků, která už více než 50 let pečuje o české a slovenské domácnosti a zanechává je hygienicky čisté. SAVO během posledních desetiletí prošlo mnoha vývojovými stádii a měnilo se v průběhu času tak, aby vždy vyhovělo potřebám a požadavkům na moderní čištění a úklid. Díky tomu mají nejen naše maminky a babičky, ale i dnešní mladá generace, SAVO pevně vryto ve své paměti jako účinný a efektivní přípravek k řešení „téměř“ každého problému v domácnosti, ať už jde o koupelnu, obývák nebo kuchyni. V posledních letech přináší značka SAVO celou řadu inovací. V poslední době to byly například oblíbené WC bloky, přelomová řada čistících prostředků bez chloru, která nejen čistí, ale také příjemně voní, nebo nová bazénová chemie.
Společnost Unilever se řadí mezi největší dodavatele potravin, výrobků pro péči o domácnost a výrobků pro osobní péči na světě. Do jejího portfolia spadá více než 400 značek, zahrnujících oblíbené značky Dove, Rexona, Axe, Domestos, Cif, SAVO, Hellmann's, Knorr, Lipton, Magnum nebo Algida, které mají své stálé místo v domácnostech po celém světě. Zodpovědné podnikaní společnosti stanovuje Unilever plán udržitelného rozvoje (USLP), představený v roce 2010. Ten leží v srdci všeho, co Unilever dělá. Jeho cílem je za současného růstu byznysu snižovat environmentální stopu a přitom zvyšovat pozitivní dopad na společnost. Značky společnosti Unilever se stále více zaměřují na to, aby měly jasně vymezené společenské nebo environmentální poslání. Unilever byl založen v roce 1930 a svou českou pobočku zřídil v roce 1991. UNILEVER ČR, spol. s r. o., s hlavním sídlem v Praze, je součástí regionu Východní Evropa (EE) spolu s dalšími devatenácti pobočkami.
Hygiena
Čistota
Dlouhotrvající svěžest

Složení:
15-30%: neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky, <5%: enzymy, parfum, fosfonáty, polykarboxyláty, optické zjasňovače, alpha-isomethyl ionone, benzyl salicylate, citronellol, hexyl cinnamal, limonene

Skladování:
Uchovávejte mimo zdroj tepla, vlhkosti a slunečního záření.

Bezpečnostní varování:
SAVO na barevné i bílé prádlo GELOVÉ KAPSLE NA PRANÍ VAROVÁNÍ Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Obsahuje subtilisin, benzyl-2-hydroxybenzoát, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, limonen, hexyl-2-hydroxybenzoát, 2-methoxy-4-(prop-1-en-1-yl)fenol, 1-(2,6,6-trimethylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou. Používejte se suchýma rukama. Víčko důkladně zavřete. Nepropichujte, neroztrhávejte nebo nerozřezávejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 1.011 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: