Vážení zákazníci, pennydomu.cz 31.5. ukončuje svou činnost a přesouvá se na platformu Wolt. Objednávky až k Vám domů si už nyní můžete objednat na wolt.cz.

Jogurt Activia bílá sladká 120 g

18,90 Kč 15,75 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný a krémový jogurt se 4 miliardami probiotik v praktickém balení. Lahodná Activia bílá obsahuje pouze tyto čtyři ingredience: čerstvé mléko, vápník, 5 druhů jogurtových kultur a 4 miliard aktivních probiotik.
My v Activii věříme, že to, jak se cítíme, začíná uvnitř. A to, co je uvnitř, se opravdu počítá. V jednoduchosti je krása, proto do našich výrobků přidáváme pouze kvalitní ingredience, ze kterých vznikají produkty v lahodných příchutích a mnoha formátech pro různé příležitosti. Považujeme to za naše poslání a naši kulturu. Activia obsahuje vápník, který při každodenní konzumaci v rámci vyvážené stravy a zdravého životního stylu přispívá k normální funkci trávících enzymů. Activia také přináší 4 miliardy důvodů, proč začít svůj den s úsměvem. Jsou to miliardy probiotik, živá a milující směs dobrých bakterií, které přispívají k různorodému složení střevní mikroflóry. Každý produkt Activia pak potřebuje čas, aby dozrál do perfektně hladké a krémové textury, kterou Activia má, a to minimálně 8 hodin. Takto vzniká čistá a lahodná Activia - začíná to uvnitř.
Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.
Jemná a krémová
4 miliardy probiotik
Bifidus actiregularis

Složení:
Mléko, Zahuštěné odstředěné mléko, Cukr 6 %, Mléčné bílkoviny, Jogurtové kultury a Bifidus ActiRegularis® CNCM I-2494 v počtu min. 4x10⁹/100 g

Alergeny:
Může obsahovat: Cereálie obsahující lepek, Ořechy
Obsahuje: Mléko

Skladování:
Skladujte od 2°C do 8°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé jogurty
Hmotnost: 0.12 kg
Energie: 368 kJ/87 kcal
Tuky: 3,1 g
z toho Nasycené mastné kyseliny: 2,0 g
Sacharidy: 10,7 g
z toho Cukry: 10,7 g
Bílkoviny: 4,2 g
Sůl: 0,14 g
Vápník: 138 mg
*%: 17

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: