Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Čistič myčky Somat 3 ks

99,90 Kč 33,30 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Somat Duo Čistič myčky v tabletách byl první čistič myčky k použití při běžném mycím cyklu. Jeho účinné složení nejen hluboce odstraňuje mastnotu, zašednutost, zápach a zabraňuje usazování nečistot, ale také poskytuje extra sílu proti vodnímu kameni, pro perfektně čistou myčku. Jednoduše vložte tabletu jednou za měsíc na dno vaší naplněné myčky, než ji zapnete na požadovaný mycí cyklus. Pro kompletní péči o myčku doporučujeme jednou za 3 měsíce použít Somat Intenzivní čistič myčky.
Již více než 50 let představuje Somat inovativní výrobky pro Vaši myčku. Od zavedení prvního prostředku pro automatické myčky v Německu v roce 1962 naše výrobky soustavně vyvíjíme a nastavujeme nové standardy. Můžete si tak být nyní i v budoucnosti jisti, že Vaše nádobí bude vždy dokonale čisté a zářivé. Somat - více než čtyři desetiletí čistoty se zárukou lesku. Značka společnosti Henkel.
Celé generace důvěřují firmě Henkel - Vašemu odborníkovi na praní a čištění. Divize Pracích a Čistících prostředků je základním pilířem úspěchu společnosti Henkel: všechno začalo právě díky produktu z této obchodní divize. V roce 1876 Fritz Henkel založil společnost Henkel & Cie v německém Aachenu. Prvním výrobkem byl prací prostředek na bázi křemičitanu sodného nazvaný “Universal-Waschmittel” (univerzální prací prostředek). Od té doby se tato divize značkového spotřebního zboží rozrostla do celosvětově působící divize se známými značkami jako Persil, Somat, Bref, Perwoll či Silan a Pur. Pro spotřebitele na celém světě se naše značky staly neoddělitelnou součástí jejich každodenního života. Na důležitých trzích, se divize těší celosvětovému vedoucímu postavení.
Somat Duo Čistič myčky v tabletách: k čištění vaší myčky není potřeba žádný další mycí cyklus, což vám umožňuje šetřit vodu a energii
Jeho účinné složení nejen hluboce odstraňuje mastnotu, zašednutost, zápach a zabraňuje usazování nečistot, ale také poskytuje extra sílu proti vodnímu kameni
Jednoduše vložte tabletu na dno vaší naplněné myčky, než ji zapnete na požadovaný mycí cyklus
Používejte jednou za měsíc k pravidelné údržbě myčky
Somat Duo Čistič myčky v tabletách se dodává v obalu se 100% recyklovaným plastem
Somat Čistič myčky v tabletách hluboce odstraňuje mastnotu, zápach a nečistoty a poskytuje extra sílu proti vodnímu kameni
Pro kompletní péči o myčku doporučujeme jednou za 3 měsíce použít Somat Intenzivní čistič myčky

Složení:
5 - 15 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % polykarboxyláty, fosfonáty, Parfémy (limonene)

Skladování:
Po každém použití balení důkladně uzavřete. Spotřebujte nejlépe do 2 let od data výroby.

Bezpečnostní varování:
Čistič myček na nádobí. Varování. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 0.086 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení