Zobrazované ceny jsou platné dnes. Mohou se změnit dle výběru časového slotu při výběru doručení zboží

Čistič myčky Finish Lemon 250 ml

109,90 Kč –27 %
Čistič myčky Finish Lemon  250 ml
109,90 Kč –27 % 79,90 Kč 319,60 Kč / 1 l
Skladem (> 5 ks)


Akce platí do 25.5. 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zapáchající myčka? 100% hygienická čistota**. Odstraňuje skryté nečistoty a vodní kámen. Den za dnem se ve skrytých částech vaší myčky, jako jsou trubky, trysky a flitr, může usazovat vodní kámen a nečistoty. To může vytvořit nehygienické prostředí a vést k zápachu. Díky svému silnému složení Finish Čistič myčky účinně odstraňuje skryté nečistoty a vodní kámen a činí tak vaši myčku o 100 % hygienicky čistější**. ** 2x efektivnější v odstranění vodního kamene z myčky v porovnání s použitím pouze detergentu Finish All in 1.
1 umytí

Složení:
kyselina citronová, isotridekanol, ethoxylovaný

Bezpečnostní varování:
NEBEZPEČÍ Finish čistič myčky - Lemon. Nebezpečná složka: isotridekanol, ethoxylovaný. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení